ДОСЛІДНИКИ ВИЗНАЧАЮТЬ КАНДИДАТІВ НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НА ОСНОВІ ПРОБІОТИКІВ Новини,Рекомендації по харчуванню

icon-928

Дослідники з Негевського університету імені Бен-Гуріона (БГУ) вперше визначили нових кандидатів на ліки на основі молекул, виділених з йогурту для боротьби з патогенними бактеріями та для лікування різних запальних станів, включаючи запальні захворювання кишечника (ЗЗК) та COVID-19, що асоціюється із розвитком цитокінової бурі.

Дослідження, опубліковане в Microbiome, провідному рецензованому виданні, очолив доктор філософії Orit Malka.

«Отримані результати є важливими, оскільки це перша демонстрація того, що вірулентність патогенних бактерій може пом’якшуватися молекулами, виділеними із пробіотичних молочних продуктів, таких як йогурт або кефір. Наявні дослідження висвітлюють механізм, за допомогою якого пробіотики, що зброджують молоко, можуть захистити від патогенів та допомогти імунній системі. Після багатообіцяючих результатів на моделях тварин, ми з нетерпінням чекаємо призначення цих кандидатів на ліки пацієнтам, які переживають цитокінову бурю при COVID-19, або людям, які страждають на гострі запальні захворювання кишечника, такі як хвороба Крона» — професор Раз Єлінек, віце-президент БГУ.

Кефір — це ферментований пробіотичний молочний напій, виготовлений шляхом настоювання коров’ячого або козячого молока на спеціальних гранулах, що містять дріжджі та молочнокислі бактерії. Загально відомо, що пробіотики регулюють імунну відповідь, впливаючи на збалансовану мікробну популяцію травної системи та потенційно захищаючи організм від бактеріальних інфекцій.

«Корисні властивості пробіотиків відомі вже досить давно, але дослідники з БГУ продемонстрували, що вони можуть бути ще й високоефективними ліками», — каже Дуг Сесерман, головний виконавчий директор БГУ. «Це ще один приклад новаторських досліджень БГУ». Дослідники з БГУ продемонстрували, що молекули, які утворюються в кефірі, змогли значно зменшити вірулентність холерного вібріону, який викликає холеру. Антибактеріальний ефект базувався на порушенні зв’язку між бактеріальними клітинами, що є перспективним підходом проти стійких до антибіотиків бактерій.

У подальшому дослідженні вчені відзначили, що виділені молекули мають значні протизапальні властивості при різних патологічних станах та моделях захворювань. Наприклад, експериментальні результати показали, що вказані молекули ефективно зцілювали мишей, в яких була створена летальна модель «цитокінової бурі» — надмірної імунної реакції, яка є однією з основних причин смерті пацієнтів з COVID-19. Молекули не тільки усунули цитокінову бурю, але й відновили рівновагу в імунній системі, що вказує на значний терапевтичний потенціал.

Дослідники створили нову компанію для розробки та комерціалізації отриманої технології.

«У світі, де стійкі до антибіотиків бактерії стають безпосередньою загрозою, нові молекули, відкриті вченими БГУ, прокладають абсолютно новий шлях боротьби з бактеріальними інфекціями, порушуючи міжклітинні зв’язки патогенних бактерій», — сказав Джош Пелег, генеральний директор BGN Technologies. «Більше того, протизапальна активність нових молекул може відкрити шляхи для терапії та створення спеціальних науково обґрунтованих пробіотичних харчових продуктів». «Роки проривних досліджень зараз досягли точки підтвердження, яка призвела до створення біофармакологічної компанії для подальшого розвитку та клінічної оцінки цієї захоплюючої нової технології, яка може потенційно змінити лікування бактеріальних інфекцій, а також запальних станів».

 

Джерело: Malka, O., et al. (2021) Cross-kingdom inhibition of bacterial virulence and communication by probiotic yeast metabolites. Microbiome. doi.org/10.1186/s40168-021-01027-8.

ДОСЛІДНИКИ ВИЗНАЧАЮТЬ КАНДИДАТІВ НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ НА ОСНОВІ ПРОБІОТИКІВ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *