ДОСЛІДЖЕННЯ ПОКАЗУЮТЬ ПРИЧИННО-НАСЛІДКОВИЙ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ВИРОБЛЕННЯМ АНТИТІЛ У НОВОНАРОДЖЕНИХ ТА МІКРОБІОТОЮ МАТЕРІ Новини,Рекомендації по харчуванню

b62a5fe882e990fcc388c67a2f5ea2e3

Система кишкових бактерій, або мікробіота, має вирішальне значення для здоров’я: кишкові бактерії не тільки допомагають травленню, але й відіграють важливу роль в імунній реакції організму. Однак немовлята не мають від народження повноцінну кишкову мікробіоту, що ускладнює боротьбу з кишковими інфекціями.

Хоча мало що відомо про те, як імунна система розвивається в дитинстві, нові дослідження Департаменту біомедичних наук та патобіології Віргінсько-Мерілендського коледжу проливають істотне світло на цю тему.

Дослідницька група з лабораторії головного дослідника Сінь Ло використовувала моделі гризунів, щоб продемонструвати причинно-наслідковий зв’язок між виробленням антитіл у новонароджених та мікробіотою матері. Результати дослідження під назвою «Регулювання продукції IgA у новонароджених материнською мікробіотою» нещодавно були опубліковані у «Збірнику матеріалів Національної академії наук (PNAS)», офіційному журналі Національної академії наук.

Це дослідження визначає мікробіоту матері як нешкідливі бактерії, що живуть у молоці матері, вони необхідні для формування антитільної відповіді у немовлят. Зокрема, було встановлено, що найбільш розповсюджений тип антитіл в людському організмі, який захищає нас від інфекцій, — IgA, може бути синтезований під впливом певної бактерії материнського молока, -Lactobacillus reuteri, яка є відомим пробіотиком «.

Дослідження продукції IgA, як правило, фокусуються на дорослих суб’єктах, не розглядаючи вплив мікробіоти матері на розвиток імунної відповіді. Саме в цьому дослідженні було проаналізовано результати, отримані від новонароджених мишей, яких годували мами з різними мікробіотами, вимірюючи при цьому зміни на рівні синтезу IgA у новонароджених мишей.

Використовуючи моделі мишей, що не містять мікробів (гнотобіонти), дослідники встановили, що L. reuteri є однією з неонатальних IgA-індукуючих бактерій у складі материнської мікробіоти. У свою чергу, підвищення виробництва IgA у немовляти опосередковане L. reuteri може призвести до більш стійкої імунної відповіді на патогени. Зокрема через те, що для дослідження був використаний штам L. reuteri, виділений із грудного молока людини, отримані результати можуть бути перенесені на рівень людини.

 

«IgA є життєво важливим для профілактики кишкових захворювань, а бактерії, здатні індукувати синтез IgA можуть бути використані у якості пробіотиків для запобігання кишкових інфекцій».

Наступним кроком є ​​визначення впливу цих новоутворених антитіл на імунну відповідь новонароджених. «Раннє збурення мікробіоти пов’язане з аутоімунними захворюваннями. Не зовсім зрозуміло, чи можуть спостережувані імунологічні зміни вплинути на аутоімунний процес, але якщо ми можемо ідентифікувати мікроби, які посилюють ранні захисні властивості організму, не викликаючи самореактивності, ми могли б потенційно використовувати їх для захисту немовлят від інфекцій «, — сказала перший автор Brianna Swartwout, Ph.D.

Мета дослідження, за словами Ло, полягає в тому, щоб краще зрозуміти переваги мікробів і мати змогу рекомендувати певні пробіотики, які можуть зміцнити імунну систему новонароджених. Ці зусилля можуть призвести до нових стратегій у медицині і здорових немовлят.

 

Джерело: Mu, Q., et al. (2021) Regulation of neonatal IgA production by the maternal microbiota. PNAS. doi.org/10.1073/pnas.2015691118.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПОКАЗУЮТЬ ПРИЧИННО-НАСЛІДКОВИЙ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ВИРОБЛЕННЯМ АНТИТІЛ У НОВОНАРОДЖЕНИХ ТА МІКРОБІОТОЮ МАТЕРІ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *