ВСЕ БІЛЬШЕ СУМНІВІВ У ЗВ’ЯЗКУ МІЖ СПОЖИВАННЯМ КАВИ ТА РОЗВИТКОМ АРИТМІЙ Новини,Рекомендації по харчуванню

Lechacshij_vrach_No-Link-Between-Caffeine-Irregular-Heartbeat-in-Heart-Failure-Patient-Study-1440x810_(7384)

Чи навіть навпаки — чашка кави може допомогти запобігти аритмії?

Результати великого когортного дослідження вказують, що споживачі кави, навіть тими суб’єктами, які мають уповільнений метаболізм кофеїну, не має зв’язку із підвищеним ризиком розвитку серцевих аритмій.

Натомість, кожна чашка кави була пов’язана зі зменшенням ризику розвитку аритмії на 3% (скоригований коефіцієнт ризиків (КР) 0,97, 95% ДІ 0,96-0,98) при аналізі даних учасників Британського біобанку із середнім періодом спостереження 4,5 років. Незначне зменшення ризику спостерігалося щодо фібриляції та/ або треморі (HR 0,97, 95% ДІ 0,96-0,98) та надшлуночкової тахікардії (HR 0,96, 95% ДІ 0,94-0,99).

Доктор Грегорі Маркус з Каліфорнійського університету Сан-Франциско з колегами у часописі «JAMA Internal Medicine» зазначили, що дані рандомізованого спостереження не дозволяють підтвердити гіпотезу, що гени, які зумовлюють особливості метаболізму кофеїну, якось впливають на взаємозв’язок між споживанням кави та розвитком аритмії.

Результати свідчать про те, що загальні заборони споживання кофеїну для зменшення ризику аритмії, ймовірно, є необґрунтованими. Дослідники зазначили, що результати є схожими з іншими нещодавніми дослідженнями, які не виявили зв’язок між споживанням кави та підвищеним розвитком тахіаритмії.

Група Маркуса виявила деякі потенційні механізми спостережуваних антиаритмічних ефектів кави, а саме подовження ефективних рефрактерних періодів лівого передсердя, блокування аденозинових рецепторів, антиоксидантні, протизапальні, катехоламінергічні властивості.

Загалом, результати підтверджують те, що кофеїн не є проаритмічним тригером. Доктор Захарі Голдбергер з університету Вісконсін-Медісон, а також доктор Родні Хейворд з університету Мічигану та мережі клінік «VA Ann Arbor» зауважили, що це не дає підстав говори про запобігання аритміям за допомогою кави.

Медичні працівники можуть заспокоїти пацієнтів, тому що немає жодних доказів зв’язку між вживанням кави  та зростанням ризику аритмії. Це особливо важливо для багатьох пацієнтів із доброякісним прискореним серцебиттям, які вважали, що їм не можна вживати каву.

Британський біобанк включає дані понад 500 000 учасників. Середнє споживання кави становило 2 чашки на добу, 22,1% учасників — не вживали кави.

Маркус з колегами нарахували 386 258 осіб (середній вік 56 років; 52,3% жінок; понад 90% білих) без попередньо діагностованої аритмії.

Учасники, які споживали більше кави, частіше були старшими, білими чоловіками. У цій групі учасників частіше спостерігались захворювання периферичних артерій, рак, а також куріння та вживання алкоголю.

Важливим обмеженням дослідження є те, що учасники самостійно повідомляли про споживання кави або кофеїну у певний момент часу. Голдбергер та Хейворд застерігають, що суб’єктивні повідомлення про споживання кави не тільки може призвести до помилкових результатів, але також може спонукати до подальших суттєвих змін щодо споживання кави, включаючи зменшення кількості кофеїну внаслідок нових симптомів (наприклад, рекомендації щодо уникання споживання кави при відчутті серцебиття).

Нарешті, важливо визнати різницю між кавою та кофеїном. Кофеїн — це лише одна активна речовина кави, остання містить інші біоактивні сполуки, такі як дітерпенові спирти та хлорогенові кислоти. Редактори дослідження зазначили, що даний рандомізований аналіз був справді зосереджений на кофеїні, а не на вживанні кави.

Актуальне дослідження свідчить про те, що вживання чашки кави не є небезпечним ритуалом. Однак буде важливіше прислухатися до пацієнтів щодо їх симптомів у зв’язку із вживанням кави або кофеїну та згідно з цим надавати індивідуальні рекомендації щодо споживання цього популярного напою.

Первинне джерело:

Kim E, et al «Coffee consumption and incident tachyarrhythmias: reported behavior, Mendelian randomization, and their interactions» JAMA Intern Med 2021; DOI: 10.1001/jamainternmed.2021.3616.

ВСЕ БІЛЬШЕ СУМНІВІВ У ЗВ’ЯЗКУ МІЖ СПОЖИВАННЯМ КАВИ ТА РОЗВИТКОМ АРИТМІЙ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *