ВПЛИВ ДІЄТИ З ВИСОКИМ ВМІСТОМ ЖИРІВ НА МІКРОБІОМ ТА РИЗИК РОЗВИТКУ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ Новини,Рекомендації по харчуванню

Female,Is,Holding,Figures,Of,Heart,And,Intestines.,Summer,Breakfast

Згідно з результатами дослідження, опублікованими 13 серпня 2021 року в журналі «Science», дієта з високим вмістом жирів порушує мікробний баланс слизової оболонки кишечника, що сприяє виробленню метаболіту, який може збільшувати ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Доктор Мар’яна Байндлосс, доцент кафедри патології, мікробіології та імунології з медичного центру університету Вандербільта, проводячи експеримент на лабораторних тваринах виявила, що порушення мікробіому кишечника відіграє ключову роль у розвитку серцево-судинних захворювань.

Байндлосс зазначила, що дотепер не вистачало знань щодо ролі кишечнику, його мікробіому у виникненні ожиріння та його метаболічних наслідків.

До початку стрімкого поширення коронавірусної інфекції COVID-19 ожиріння та метаболічний синдром вважалися пандемією 21 століття. Наразі приблизно 40% населення США страждають ожирінням, і прогнозується, що цей відсоток буде далі зростати. Дослідження виявило раніше не вивчений механізм того, як дієта та ожиріння можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, впливаючи на мікробіом кишечника.

Раніше у дослідженнях Каліфорнійського університету в Девісі виявили, що епітеліальні клітини, які вистилають кишечник створюють динамічний баланс з кишковими мікробами, що сприяє здоровому середовищу кишечника, тож дослідники мали в планах дізнатися, чи сприяє ожиріння порушенню даного балансу.

Об’єднавшись, дослідницькі груп, використавши тваринні моделі, виявили, що дієта з високим вмістом жиру викликає запалення і пошкоджує епітеліальні клітини кишечника. Надлишок жиру погіршує функцію мітохондрій, які відповідають за вироблення енергії, змушуючи кишкові клітини виробляти більше кисню та нітратів.

Дані фактори, у свою чергу, стимулюють ріст шкідливих мікробів Enterobacteriaceae, таких як кишкова паличка, а також стимулюють вироблення метаболіту, який має назву ТМА (триметиламін). Печінка перетворює ТМА в ТМАО (триметиламін-нітроген-оксид) шляхом окислення.  ТМАО сприяє розвитку атеросклерозу та збільшенню відносного ризику смертності від усіх причин.

Вже відомо, що дієта з високим вмістом жиру викликає дисбіоз — дисбаланс мікробіому, що сприяє розмноженню шкідливих мікробів, але причини і механізм дії даного процесу залишались невідомими.

Дослідники продемонстрували, що лікарський засіб, який традиційно застосовується у лікуванні запальних захворювань кишечника, сприяє відновленню функцію клітин епітелію кишечника і призупиняє зростання продукції ТМАО у тварин. Цей добре відомий препарат — 5-аміносаліцилова кислота, активує мітохондріальну біоенергетику в епітелії кишечника.

Байндлосс зазначила, що завдяки даному препарату можна запобігти негативним наслідкам, що провокує дієта з високим вмістом жирів. Байндлосс також додала, що 5-аміносаліцилову кислоту можна вживати разом з пробіотиком для відновлення здорового кишкового середовища та підвищення рівня корисних мікробів.

Тільки повністю зрозумівши причинно-наслідковий зв’язок між «господарем», організмом людини та мікробіомом кишечника, науковці і медики-практики зможуть розробити та застосовувати терапію, яка буде ефективною для контролю ожиріння та його небезпечних наслідків, таких як серцево-судинні захворювання.

Байндлосс з колегами планують провести більш тривалі дослідження зв’язку між кишечником та серцево-судинними захворюваннями, використовуючи тваринні моделі. На даний момент, дослідники аналізують роль зв’язку організму людини та  кишкового мікробіому у розвитку інших захворювань, включаючи колоректальний рак.

Джерело:

Woongjae Yoo, Jacob K. Zieba et al. High-fat diet–induced colonocyte dysfunction escalates microbiota-derived trimethylamine N-oxide. Science, 2021 DOI: 10.1126/science.aba3683

ВПЛИВ ДІЄТИ З ВИСОКИМ ВМІСТОМ ЖИРІВ НА МІКРОБІОМ ТА РИЗИК РОЗВИТКУ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *