ВИЩИЙ РІВЕНЬ ОМЕГА-3 ЖИРНИХ КИСЛОТ У КРОВІ ПОДОВЖУЄ ОЧІКУВАНУ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ МАЙЖЕ НА П’ЯТЬ РОКІВ Новини,Рекомендації по харчуванню

ovega-3-plus-sedico-egypt-12

Зростання рівню омега-3 жирних кислот в крові вже на 1% пов’язане зі зменшенням ризику смертності, подібним до відмови від куріння.

Згідно з дослідженням, проведеним за участю Медичного науково-дослідного інституту лікарні Дель Мар (МІЛДМ) у співпраці з інститутом досліджень жирних кислот у Сполучених Штатах та кількох університетів США та Канади, рівень омега-3 жирних кислот у крові настільки ж важливий провісник смертності від будь-яких причин, як і куріння. В аналізі, опублікованому в Американському журналі з клінічної нутріціології, використовувались дані довготривалої дослідницької групи «Framingham Offspring Cohort», яка спостерігала за жителями штату Массачусетс, США, з 1971 року.

Дослідники виявили, що рівень омега-3 жирних кислот в еритроцитах крові є дуже надійним провісником ризику смертності. Доктор Алекс Сала-Віла з МІЛДМ з групи дослідження впливу харчування на розвиток серцево-судинних захворювань, а також автор дослідження, дійшов до висновку, що високий рівень омега-3 жирних кислот у крові внаслідок регулярного включення жирної риби в добовий раціон збільшує тривалість життя майже на п’ять років. Навпаки, регулярне куріння зменшує очікувану тривалість життя на 4,7 років, приблизно стільки ж додаткових років життя ви отримуєте завдяки високому вмісту омега-3 поліненасичених жирних кислот у крові.

За великою когортою учасників спостерігали протягом 11-ти років

Дослідники проаналізували дані про рівень жирних кислот у крові у 2240 осіб віком старше 65 років (середня тривалість спостереження становила одинадцять років) Метою було перевірити, які жирні кислоти функціонують як провісники смертності, виходячи за рамки вже відомих факторів. Результати показали, що чотири типи жирних кислот, включаючи омега-3, виконують цю роль. Цікаво, що дві з них — це насичені жирні кислоти, які традиційно асоціювалися із ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, які безпосередньо впливають на тривалість життя. Доктор Сала-Віла зазначив, що результати підтверджують те, що не всі насичені жирні кислоти обов’язково негативно впливають на здоров’я людини. Щоправда, їх рівень у крові не може бути змінений за рахунок модифікації дієти аналогічно з тим, як це відбувається з  рівнем омега-3 жирних кислот.

Результати дослідження можуть сприяти персоналізації дієтичних рекомендацій щодо споживання певних продуктів харчування, в залежності від концентрації в крові різних типів жирних кислот, що також підкреслює те, що, здавалося, незначні зміни в дієті в правильному напрямку можуть мати потужніший ефект, аніж ми думаємо.

Зараз дослідники планують проаналізувати рівень омега-3 жирних кислот у крові в аналогічних групах населення, але які проживають в Європі, щоб з’ясувати, чи можна інтерпретувати отримані результати як релевантні для населення інших країн, за межами США. Американська кардіологічна асоціація рекомендує вживати жирну рибу, таку як лосось, оселедець або сардини два рази на тиждень, враховуючи підтверджену користь омега-3 жирних кислот для здоров’я.

Джерело:

Michael I McBurney, Nathan L Tintle, Ramachandran S Vasan, Aleix Sala-Vila, William S Harris. Using an erythrocyte fatty acid fingerprint to predict risk of all-cause mortality: the Framingham Offspring Cohort. The American Journal of Clinical Nutrition, 2021; DOI: 10.1093/ajcn/nqab195

 

ВИЩИЙ РІВЕНЬ ОМЕГА-3 ЖИРНИХ КИСЛОТ У КРОВІ ПОДОВЖУЄ ОЧІКУВАНУ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ МАЙЖЕ НА П’ЯТЬ РОКІВ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *