ВЖИВАННЯ РИБ’ЯЧОГО ЖИРУ У КАПСУЛАХ ЙМОВІРНО МАЄ НЕВЕЛИКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ Новини

rybij_zhir

Багато мільйонів людей щоденно вживають капсули, які містять риб’ячий жир, тому що повірили переконанням, що це допоможе запобігти небезпечним хворобам серця. Досить часто на баночках з риб’ячим жиром можна побачити напис «Може зменшувати ризик ішемічної хвороби серця».

Прикро, але варто визнати, що такі твердження не підтримуються результатами серйозних досліджень, проведених останнім часом.

Цього року Американська Кардіологічна Асоціація (American Heart Association — AHA) оприлюднила оновлений експертний звіт щодо дієтичних добавок із риб’ячим жиром та користі від їх застосування для здоров’я серцево-судинної системи. Вердикт експертів: споживання риб’ячого жиру у капсулах може незначно зменшувати ризик смерті від серцевої недостатності або після перенесеної гострої кардіоваскулярної події. Але такі дієтичні добавки не сприяють попередженню кардіологічної патології.

Прийом близько 1000 мг риб’ячого жиру зменшує ризик раптової коронарної смерті приблизно на 10% у людей, які перенесли гостру кардіоваскулярну подію. У пацієнтів із серцевою недостатністю вживання дієтичних добавок із риб’ячим жиром зменшує ризик смертності та госпіталізацій на 9%. Експерти рекомендують обов’язкове узгодження прийому таких добавок із лікарем.

Чисельні дослідження, які проведено протягом останніх 15 років, не продемонстрували ефективності від вживання риб’ячого жиру у формі дієтичних добавок для профілактики серцево-судинних захворювань, включно із пацієнтами, які хворіють на цукровий діабет.

Найкращим способом забезпечення потреб в Омега-3 поліненасичених жирних кислотах є споживання жирної морської риби двічі на тиждень. Альтернативне або додаткове вживання дієтичних добавок, маючи певну вищезазначену користь, також може бути асоційоване із низкою встановлених ризиків.

У ряді досліджень було встановлено вміст невеликої кількості поліхлорбіфенілу – канцерогенної речовини, яка може потрапляти до водойм з контамінованого ґрунту.

Здатність Омега-3 поліненасичених жирних кислот розглядається як позитивний ефект від їх споживання. Водночас, вона може мати і небезпечні наслідки – збільшувати ризик кровотеч, особливо у людей, які приймають антиагреганти (аспірин та варфарин).

 

У підготовці публікації було використано матеріали Harvard Medical School.

ВЖИВАННЯ РИБ’ЯЧОГО ЖИРУ У КАПСУЛАХ ЙМОВІРНО МАЄ НЕВЕЛИКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *