ВЖИВАННЯ КАВИ НЕ ПЕРЕД, А ПІСЛЯ СНІДАНКУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КРАЩИЙ КОНТРОЛЬ МЕТАБОЛІЗМУ Новини,Рекомендації по харчуванню

_103642791_41843a55-c79b-4955-9c4b-16685f1f3f61

Згідно з результатами нещодавнього дослідженням, міцна чорна кава, яка може збадьорити вас після поганого сну, здатна погіршити контроль рівня цукру в крові.

 

Дослідження Центру харчування, фізичної активності та метаболізму в Університеті Бата (Великобританія) вивчало вплив порушеного сну та вживання кави натщесерце на різні метаболічні маркери.

 

В публікації у British Journal of Nutrition, дослідники зазначили, що лише одна ніч поганого сну має обмежений вплив на наш метаболізм, а вживання кави, як спосіб збадьорити вас, може негативно вплинути на контроль рівня глюкози  в крові.

 

Враховуючи важливість підтримки рівня цукру в крові в межах безпечного діапазону в контексті зниження ризику таких захворювань, як діабет та серцеві захворювання, автори публікації стверджують, що ці результати можуть мати «далекосяжні» наслідки для здоров’я, особливо враховуючи світову популярність кави.

 

Для свого дослідження фізіологи з Університету Бата попросили 29 здорових чоловіків і жінок пройти три різні експерименти у нічний та вранішній час у довільному порядку:

 

  • У першому, учасники нормально спали вночі, і їх просили вживати вранці солодкий напій;
  • У другому різновиді експерименту учасники мали порушений нічний сон (коли дослідники будили їх щогодини на п’ять хвилин), а потім після пробудження отримували той самий солодкий напій;
  • У третьому, учасники зазнали того ж порушення сну (тобто прокидалися протягом ночі), але на цей раз спочатку вживали міцну чорну каву за 30 хвилин до вживання солодкого напою.

 

У кожному з цих тестів в учасників брали проби крові після напою з глюкозою, який за енергетичним вмістом (калорійністю) відповідав звичному сніданку.

 

Результати підкреслюють, що порушений сон протягом однієї ночі не погіршував рівень глюкози/інсуліну під час сніданку порівняно з нормальним нічним сном. Минулі дослідження показують, що втрата багатьох годин сну протягом однієї та/або декількох ночей може мати негативні метаболічні ефекти, тому чудовою новиною є те, що одна ніч роздробленого сну (наприклад, через безсоння, порушення) не спричинює аналогічного ефекту.

 

Водночас, міцна чорна кава, спожита перед сніданком, збільшила реакцію інсуліну на сніданок приблизно на 50%. Незважаючи на те, що опитування на рівні населення вказують на те, що кава може бути пов’язана з покращенням здоров’я, попередні дослідження раніше показали, що кофеїн може викликати резистентність до інсуліну. Тому це нове дослідження виявило, що вживання кави після поганого сну може вирішити проблему почуття сонливості, але може створити іншу, обмежуючи здатність вашого організму нормально засвоювати цукор зі сніданком.

 

Професор Джеймс Беттс, співдиректор Центру харчування, фізичної активності та метаболізму в Університеті Бата, який керував дослідженням, пояснює, що майже половина з нас прокидається вранці і перед тим, як займатися будь-чим іншим, вип’є кави на інтуїтивному рівні, і чим сильніше ми втомлені, тим міцнішою буде кава. Це дослідження є важливим і має далекосяжні наслідки для здоров’я, оскільки до цього часу ми мали обмежені знання про те, як кава натщесерце впливає на метаболізм та контроль рівня цукру в крові.

 

Простіше кажучи, контроль вмісту цукру в крові порушується, коли перше, що ми зранку вживаємо — це кава, особливо після ночі з порушеним сном. Ситуацію можна змінити, спочатку з’ївши сніданок, а вже потім за необхідністю випити кави, що може мати додаткову користь для нашого здоров’я.

 

Провідний дослідник Гаррі Сміт з Департаменту громадського здоров’я в Університеті Баті додав, що ці результати показують, що одна ніч порушеного сну сама по собі не погіршила рівень глюкози/інсуліну в крові у порівнянні з нормальним сном, що є обнадійливим для нас. Однак, починаючи день після поганого сну з міцної кави, ми наражаємось на суттєве порушення метаболізму глюкози.

 

Таким чином, люди повинні намагатися збалансувати потенційну стимулюючу користь кофеїну з можливістю підвищення рівня глюкози в крові, і буде краще вживати каву після сніданку, а не раніше.

 

Є ще багато інформації для подальших досліджень впливу сну на наш метаболізм, наприклад, скільки ночей порушеного сну необхідно для погіршення обміну речовин, а також про те,  які будуть довгострокові наслідки.

 

Зараз кава — найпопулярніший напій у світі. Щодня споживається близько двох мільярдів чашок кави. У США близько половини людей віком від 18 років щодня п’ють каву, тоді як у Великобританії, за даними Британської Асоціації Кави, 80% купують розчинну каву для домашнього споживання.

 

Посилання на оригінальну публікацію:

https://www.bath.ac.uk/announcements/drink-coffee-after-breakfast-not-before-for-better-metabolic-control/

ВЖИВАННЯ КАВИ НЕ ПЕРЕД, А ПІСЛЯ СНІДАНКУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КРАЩИЙ КОНТРОЛЬ МЕТАБОЛІЗМУ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *