ВЖИВАННЯ ЗНЕЖИРЕНИХ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ МОЖЕ МАТИ НЕ НАЙКРАЩИЙ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ Новини,Рекомендації по харчуванню

1573036542_508ddd2e_cd17_32f0_8236_0c1431f43076

Результати нового дослідження у Швеції — країні найбільших у світі споживачів молочних продуктів демонструють, що особи, які споживають більше молочного жиру (відповідно до рівня жирних кислот у крові) мали менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань у порівнянні з низьким рівнем споживання молочних продуктів. Також, високе споживання молочного жиру не було пов’язане зі зростанням ризику смерті.

Згодом, дослідники об’єднали результати актуального дослідження трохи більше 4000 дорослих громадян Швеції з результатами 17 подібних досліджень в інших країнах, тим самим надавши переконливі докази щодо зв’язку між новим об’єктивним показником споживання молочного жиру та ризиком серцево-судинних захворювань (ССЗ) і смертності від будь-якої причини.

Доктор Метті Маркланд, який представляє групу дослідників з The George Institute for Global Health, Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health та Uppsala University, зазначив, що зі зростанням споживання молочних продуктів у всьому світі необхідне краще розуміння їх впливу на здоров’я людини.

Більшість попередніх та сучасних досліджень покладалися і покладаються на те, що люди зможуть запам’ятовувати і записувати кількість і види молочних продуктів, які вони споживали, що є особливо складним, враховуючи, що молоко зазвичай використовується у різних продуктах харчування, стравах і напоях.

Натомість у цьому дослідженні вимірювали рівень певних жирних кислот у крові або так званих жирових «будівельних блоків», що містяться в молочних продуктах, що дає більш об’єктивну оцінку щодо споживання молочного жиру, яка не залежить від пам’яті учасників або від якості баз даних щодо споживаних продуктів харчування.

Дослідники виявили, що люди з найвищим рівнем певних жирних кислот мали найменший ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Даний зв’язок є дуже цікавим, але подальші дослідження будуть необхідними для того, щоб повністю зрозуміти вплив молочних жирів та різноманітних молочних продуктів на здоров’я людини.

Рівень споживання молока та різноманітних молочних продуктів у Швеції є одним із найвищих у світі. У міжнародній співпраці дослідників зі Швеції, США та Австралії оцінили споживання молочного жиру у 4150 60-річних учасників зі Швеції, вимірявши рівень певної жирної кислоти у крові, яка в основному міститься в молочних продуктах і тому може бути використана як маркер рівня споживання молочного жиру.

За учасниками велося подальше спостереження в середньому протягом 16 років, щоб визначити, яка частина з них мала серцеві напади, інсульт або інші серйозні проблеми з серцево-судинною системою, а також для оцінки смертності від будь-якої причини за зазначений період спостереження.

Після статистичного корегування за іншими відомими факторами ризику серцево-судинних захворювань, таких як вік, рівень та спосіб життя, харчові звички та супутні захворювання, ризик розвитку серцево-судинних захворювань був найнижчим для людей з високим вмістом жирної кислоти у крові (яка відображає високий рівень споживання молочних жирів). Особи з найвищим рівнем даної жирної кислоти в крові не мали підвищеного ризику смерті від будь-якої причини.

Доктор Маркланд додав, що отримані результати підкреслюють непереконливість доказів щодо впливу споживання молочного жиру, що  також відображається на дієтичних рекомендаціях.

Хоча деякі дієтичні рекомендації продовжують пропонувати споживачам вибирати молочні продукти з низьким вмістом жиру, більшість відмовляються від цієї поради, замість цього рекомендуючи певні молочні продукти, наприклад, йогурт замість вершкового масла, або уникати підсолоджених молочних продуктів, обираючи натуральні продукти без додавання цукру.

Поєднуючи ці результати з 17 іншими дослідженнями, у яких брали участь майже 43000 осіб із США, Данії та Великобританії, отримали аналогічні наслідки, підтверджуючи результати для інших груп населення.

Хоча на результати частково можуть впливати інші фактори, окрім молочного жиру, дослідження не виявило будь-яку шкоду молочного жиру для організму людини.

Провідний автор дослідження, доктор Кеті Тріє з The George Institute for Global Health заявила, що споживання деяких молочних продуктів, особливо кисломолочних, вже демонструвало асоціацію з користю для серцево-судинної системи.

Зростаючі дані свідчать про те, що вплив молочних продуктів на здоров’я може більше залежати від їх типу (найкориснішими є якісний сир, йогурт, молоко та вершкове масло), а не від вмісту жиру, що викликало сумніви у тому, що уникнення молочних жирів загалом є вигідним для здоров’я серцево-судинної системи.

Актуальне дослідження показує, що уникнення споживання молочного жиру або взагалі відмова від молочних продуктів може бути не найкращим вибором для здоров’я серця.

Важливо пам’ятати, що хоча молочні продукти можуть бути багаті на насичені жири, вони також містять інші поживні речовини, які є безперечною частиною здорового харчування. Доктор Тріє також додала, що ненасичені жири, які містяться в морепродуктах, горіхах та рослинній олії можуть мати ще більшу користь для здоров’я, аніж молочні жири.

Джерело:

Kathy Trieu, et al. Biomarkers of dairy fat intake, incident cardiovascular disease, and all-cause mortality: A cohort study, systematic review, and meta-analysis. PLOS Medicine, 2021; 18 (9): e1003763 DOI: 10.1371/journal.pmed.1003763

 

ВЖИВАННЯ ЗНЕЖИРЕНИХ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ МОЖЕ МАТИ НЕ НАЙКРАЩИЙ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *