Назад

ВЖИВАННЯ ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК З КАЛЬЦІЄМ ТА ВІТАМІНОМ D НЕ ПОПЕРЕДЖАЄ ПЕРЕЛОМИ У ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Мета-аналіз значної кількості рандомізованих досліджень не знайшов підстав для рекомендацій щодо використання кальцію або вітаміну D та їх комбінацій у вигляді дієтичних добавок для попередження переломів кісток у здорових людей похилого віку.

«Зростаючий по всьому світі соціальний та економічний тягар від переломів, асоційованих з остеопорозом, робить профілактику таких переломів одним із важливих завдань громадського здоров’я» – пишуть д-р Джіа-Гуо Жао із колегами з шпиталю Тіанджін (Китай).

«Але результати цього мета-аналізу продемонстрували, що прийом кальцію, кальцію плюс вітамін D або дієтичних добавок лише з вітаміном D не був асоційований з нижчим ризиком переломів стегна, хребта або загальної кількості інших переломів у людей похилого віку, які мешкають у власних оселях» – повідомляють автори огляду.

«Крім того, ці результати були загалом послідовними незалежно від доз кальцію або вітаміну D, статі, історій переломів у минулому, вживання кальцію у складі харчових продуктів та вихідних концентрацій 25-гідроксівітаміну D» – говориться у висновках.

Дослідження опубліковане 26 грудня 2017 року у Journal of the American Medical Association.

Вищезгаданий мета-аналіз включав 33 рандомізовані клінічні дослідження із залученням 51145 учасників у віці старше 50 років.

Автори дослідження зауважують, що особи похилого віку, які перебувають у будинках сестринського нагляду, можуть мати користь від прийому дієтичних добавок з кальцієм або вітаміном D. Вони мають більш значний ризик остеопорозу внаслідок низки особливостей способу життя.

Можливо, що ефективність від додаткового до харчування споживання кальцію та вітаміну D, відрізняється серед людей похилого віку, які мешкають вдома у порівнянні із перебуваючими у будинках сестринського догляду.

Однак, для чоловіків та жінок, стан здоров’я яких дозволяє їм обходити себе у власній оселі, не було встановлено доказів на підтримку застосування таких дієтичних добавок.

Посилання на оригінальну публікацію:

JAMA. 2017;318:2466-2482.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *