ВЕГЕТАРІАНЦІ, ЯК ПРАВИЛО, СТРУНКІШІ І МЕНШ ЕКСТРАВЕРТНІ, НІЖ М’ЯСОЇДИ Новини,Рекомендації по харчуванню

630_360_1536249632-5173

Згідно з опитуванням Алленсбахського Інституту за минулий рік понад 6,1 мільйонів німців заявили, що вони є вегетаріанцями, що на 400 000 більше, ніж два роки тому. Масштабне дослідження Інституту досліджень когнітивних та мозкових функцій Макса Планка у співпраці з Університетською лікарнею Лейпцига  вивчило майже 9000 людей і те, як вегетаріанська форма харчування пов’язана з тілом та психікою (незалежно від віку, статі та рівня освіти).

Було встановлено, що чим менша частка їжі тваринного походження в раціоні людини, тим в середньому нижчий індекс маси тіла (ІМТ) і, відповідно, маса тіла. Однією з причин може бути менша частка сильно оброблених продуктів у вегетаріанській дієті. Евелін Медавар, головний автор журналу «Nutrients» запевняє, що люди набирають зайву вагу через продукти, які надмірно багаті на жири і цукор. Такі продукти стимулюють апетит і затримують почуття ситості. Якщо уникати продуктів тваринного походження, то в середньому у вашому раціоні таких продуктів буде небагато. Крім того, вегетаріанська їжа містить харчові волокна і позитивно впливає на мікробіом кишечника. Це ще одна причина, чому ви відчуваєте ситість набагато раніше ніж при споживанні продуктів тваринного походження. Люди, які споживають переважно рослинні продукти, можуть, таким чином, поглинати менше енергії. Окрім зміненого почуття ситості такі фактори , як спорт та підвищена обізнаність про здоров’я також відіграють вирішальну роль.

Для ІМТ також важливо, якими продуктами тваринного походження харчується людина. Якщо це переважно так звані первинні продукти тваринного походження: м’ясо, ковбаса та риба, то людина зазвичай має більший ІМТ, ніж ті, які споживають насамперед вторинні продукти тваринного походження: яйця, молоко, молочні продукти, сир та масло. У першому випадку кореляція є більш значущою.

Медавар використував приклад, щоб проілюструвати, що це може значити для харчування: Людина, яка в середньому має ІМТ на 1,2 бала нижче, або  повністю уникає продуктів тваринного походження і дотримується вегетаріанської дієти, або продовжує їсти м’ясо і рибу, але дуже рідко. На жаль, з поданих даних неможливо точно визначити, чи харчування, чи інші фактори є причиною зниження маси тіла. Подальше дослідження у співпраці з Університетською лікарнею Лейпцигу прагне дати відповідь на це питання.

Харчування та особистість:

Дослідники також з’ясували, що вегетаріанське або веганське харчування пов’язане з характером, особливо з однією із п’яти основних характеристик – екстраверсією. Було доведено, що люди, які  переважно  вживають рослинні харчові продукти, більше інтровертовані, ніж ті, хто в основному харчується продуктами тваринного походження. Вероніка Вітте каже, що точну причину назвати важко, але можливо це тому, що інтровертовані люди, як правило, мають більш обмежені харчові звички або тому, що вони більш соціально відокремлені через свої харчові звички. Знову ж таки, слід провести подальші дослідження щодо того, як люди ототожнюються з особливостями свого раціону.

Однак дослідники не змогли підтвердити, що рослинна дієта  якось пов’язана з тенденцією до невротичної поведінки, як це показали інші дослідження. Минулі аналізи виявили, що більш невротичні люди, як правило, схильні уникати певних груп продуктів харчування та поводитись більш обмежено. Керівник дослідження Вероніка Вітте пояснює, що вони зосередилися виключно на униканні продуктів тваринного походження і не могли спостерігати ніякої кореляції.

У третій частині дослідники нарешті зосередилися на питанні, чи часто рослинна дієта пов’язана з депресивним настроєм. Попередні дослідження також пропонували взаємозв’язок між цими двома факторами. Однак актуальне дослідження не виявило кореляції між цими факторами.  Можливо,  в попередніх аналізах результати були неточними через інші фактори, включаючи ІМТ або помітні риси характеру, які пов’язані з депресивним станом. Вітте врахувала усі фактори, і це пояснює можливу причину різних дослідницьких результатів. Крім того, рослинна дієта  зараз є більш поширеною та сприятливою, а також не обмежується певною групою прихильників.

Вчені дослідили ці зв’язки в рамках так званого проекту LIFE — широкого дослідження у співпраці з Університетською лікарнею Лейпцига. Дослідники визначили особисті дієти, використовуючи анкети, в яких учасників просили заповнити, як часто протягом року вони їли тваринні продукти   — від «кілька разів на день» до «ніколи». Такі риси особистості, як екстраверсія та невротизм, оцінювали за допомогою так званої інвентаризації особистості (NEOFFI), тоді як депресію оцінювали за допомогою так званого тесту CESD (який фіксує різні симптоми депресії).

Посилання на оригінальну публікацію:

 

Evelyn Medawar, Cornelia Enzenbach, Susanne Roehr, Arno Villringer, Steffi G. Riedel-Heller, A. Veronica Witte. Less Animal-Based Food, Better Weight Status: Associations of the Restriction of Animal-Based Product Intake with Body-Mass-Index, Depressive Symptoms and Personality in the General Population. Nutrients, 2020; 12 (5): 1492 DOI: 10.3390/nu12051492

 

ВЕГЕТАРІАНЦІ, ЯК ПРАВИЛО, СТРУНКІШІ І МЕНШ ЕКСТРАВЕРТНІ, НІЖ М’ЯСОЇДИ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *