ВЕГАНСЬКА ДІЄТА ПРИНОСИТЬ БАГАТО МЕТАБОЛІЧНИХ ПЕРЕВАГ ЗГІДНО З РАНДОМІЗОВАНИМ ДОСЛІДЖЕННЯМ Новини,Рекомендації по харчуванню

vegan_1

Згідно з новим дослідженням, рослинна дієта з низьким вмістом жиру дає багато метаболічних переваг.

 

Доктор Хана Калеова з комітету Лікарів з Відповідальної Медицини у Вашингтоні разом з колегами з «JAMA Network Open» зазначили, що за 16 тижнів дорослі з надмірною вагою або ожирінням, які були рандомізовані для дотримання веганської дієти з низьким вмістом жиру, втратили в середньому близько 6 кг (95% ДІ 5,5-6,8 кг, P<0,001).

 

З іншого боку, дорослі з надмірною вагою в контрольній групі, які взагалі не змінювали дієту, зберігали незміненою свою вагу протягом 4-місячного дослідження.

 

Учасники, які дотримувалися веганської дієти з низьким вмістом жиру, також отримали кілька інших переваг. За допомогою непрямої калориметрії дослідники визначили, що ті, хто дотримувався веганської дієти, збільшили витрати енергії на 14% (95% ДІ 6,5-20,4, Р <0,001) протягом 3 годин після стандартного рідкого сніданку в 720 калорій ( термічний ефект їжі).

 

Крім того, ця зміна дієти збільшила прогнозований індекс чутливості до інсуліну (0,9, 95% ДІ 0,5-1,2, Р<0,001) і одночасно знизила індекс моделі гомеостазу (-1,3 95% ДІ -2,2 — -0,3, Р<0,001 ). Це збільшення чутливості до інсуліну негативно корелювало зі зменшенням маси тіла ( r = -0,43, P<0,001).

 

Використовуючи протонно-магнітно-резонансну спектроскопію, дослідники також виявили значне зниження ліпідного рівня серед тих, хто дотримувався веганської дієти з низьким вмістом жиру. Зокрема, ця дієта допомогла дорослим із зайвою вагою досягти зниження гепатоцелюлярного ліпідного рівня на 34,4% та внутрішньоміоцелюлярного ліпідного рівня — на 10,4%. Обидві ці зміни позитивно корелювали зі змінами резистентності до інсуліну (обидві r = 0,51, P = 0,01).

 

Калеова з колегами зазначила, що зміни в цих специфічних ліпідних рівнях є «клінічно важливими», оскільки гепатоцелюлярні та внутрішньоклітинні ліпіди відіграють провідну роль у печінковій і м’язовій резистентності до інсуліну, а також є важливими при діабеті 2 типу.

 

У дослідженні брали участь 224 дорослих з Вашингтону віком від 25 до 75 років з індексом маси тіла (ІМТ) 28-40 кг/м2. Оскільки учасників не забезпечували продуктами,  тим, хто дотримувався веганської дієти з низьким вмістом жиру, було доручено споживати приблизно наступний раціон: 75% вуглеводів, 15% білків і 10% жирів з овочів, зернових, бобових та фруктів (без продуктів тваринного походження). Учасники також приймали вітамін В12 (500 мкг/добу).

 

Природно, у цій групі спостерігалося збільшення середнього споживання вуглеводів і клітковини в поєднанні зі зменшенням споживання жирів, білків та холестерину. Хоча цим учасникам було дозволено їсти стільки, скільки вони бажали, вони зменшили загальне споживання енергії, що узгоджується з попередніми дослідженнями щодо веганської дієти.

 

Учасникам контрольної групи було вказано дотримуватися звичного режиму харчування. Обидві групи мали обмеження щодо алкогольних напоїв (один та два напої на добу для жінок та чоловіків відповідно).

 

Цікаво, що рівень фізичної активності дещо знизився в обох групах, хоча це не було статистично значущим.

 

Під час 16-тижневого дослідження лише п’ять учасників із 122 припинили дотримуватися веганської дієти. Однак група дослідників зазначила, що ці учасники були здоровими і тому можуть бути не репрезентативними для загальної популяції, але можуть бути репрезентативними для клінічної групи, яка звертається по допомогу щодо проблем із вагою або діабетом 2 типу.

 

Іншим обмеженням дослідження був самозвіт учасників щодо споживання їжі.

Джерело:

Kahleova H, et al «Effect of a low-fat vegan diet on body weight, insulin sensitivity, postprandial metabolism, and intramyocellular and hepatocellular lipid levels in overweight adults» JAMA Netw Open 2020; DOI: 10.1001/jamanetworkopen.2020.25454.

ВЕГАНСЬКА ДІЄТА ПРИНОСИТЬ БАГАТО МЕТАБОЛІЧНИХ ПЕРЕВАГ ЗГІДНО З РАНДОМІЗОВАНИМ ДОСЛІДЖЕННЯМ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *