АДМІНІСТРАЦІЯ З ПРОДОВОЛЬСТВА ТА МЕДИКАМЕНТІВ (FDA) ЗМУШУЄ ЗАКЛАДИ ХАРЧУВАННЯ ТА ВИРОБНИКІВ ДО СКОРОЧЕННЯ ВМІСТУ СОЛІ У СТРАВАХ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ Новини,Рекомендації по харчуванню

2341_n1845772_big

13 жовтня FDA опублікувала нові рекомендації, закликаючи ресторани, а також виробників харчових продуктів скоротити кількість кухарської солі в оброблених, упакованих та готових продуктах на 12% протягом наступних 2,5 років.

Спеціальний представник FDA доктор Жанет Вудкок зазначила, що нація бореться з епідемією хронічних захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання, діабет та ожиріння, причиною яких є нездорове харчування.

Доктор Сьюзен Мейн, директор Центру безпеки харчових продуктів та прикладного харчування FDA, зазначила, що американці споживають на 50% більше солі від зазначеної рекомендованої норми.

Вже у дитячому віці, у наймолодших та найвразливіших вікових груп (діти віком від 2 до 13 років)  понад 95% перевищують рекомендовані вікові норми споживання солі, що зумовлює ключовий вплив на здоров’я у довгостроковій перспективі.

Державний секретар Міністерства охорони здоров’я і соціаьного захисту Ксав’є Бесерра зазначив, що високе споживання солі зумовлює підвищення кров’яного тиску, що в свою чергу може призвести до серцевих нападів та інсультів.

Доктор Вудкок додала, що на сьогоднішній день, запроваджені рекомендації спрямовані на безпосереднє вирішення цих проблем, надаючи добровільні короткострокові цілі щодо скорочення вмісту солі для виробників харчових продуктів, ресторанів, а також для 163 категорій оброблених упакованих або готових продуктів.

Добровільні цілі щодо скорочення вмісту солі включають майже всі спектри продуктів, починаючи від сиру, закінчуючи квашеною капустою та оливками.

Зменшивши вміст солі всього на 1 г на добу, приблизно з 8,5 г до 7,5, середньостатистична людина щорічно буде споживати приблизно на 60 чайних ложок кухонної солі менше, аніж ми звикли.

Обмеження натрію в раціоні людини може допомогти запобігти гіпертонії, серцево-судинним захворюванням, а також захворюванням нирок.

Якщо середнє споживання для людей старше 14 років все одно перевищуватиме рекомендовані 5 грамів на добу, навіть це помірне зниження протягом наступних кількох років суттєво зменшить ризик розвитку захворювань, пов’язаних з нездоровим харчуванням.

Доктор Вудкок додала, що сіль відіграє важливу роль у безпечності харчових продуктів, і оскільки може знадобитися час для того, щоб смаки споживачів змінилися і пристосувався до менш солоної їжі, FDA прагне поступово зменшувати вміст натрію в продуктах харчування.

Доктор Мейн зазначила, що приблизно 70% солі, що споживають американці, надходить з упакованої, обробленої та ресторанної їжі.

І хоча багато американців, можливо, хочуть знизити споживання солі, це не завжди є простим завданням. Мейн зауважила, що як лікар вона рекомендує пацієнтам стежити за споживанням солі, спираючись на інформацію щодо ресторанного харчування та на інформацію з маркування, де вказаний вміст поживних речовин на таких продуктах, як хліб, вибираючи продукти з найнижчим вмістом солі.

Доктор Вудкок зазначила, що вона особисто намагалася обирати продукти з найнижчим вмістом солі, і це є дійсно важким завданням, тому що дуже складно знайти те, що ви насправді шукаєте.

Проблема полягає у величезній сукупності продуктів, в які додають сіль: томатний соус, горох, хліб, заправка для салатів тощо. В багатьох продуктах прихована сіль, і людям зараз дуже важко впоратися з даною проблемою.

На запитання про те, чи існують плани щодо затвердження чітких рекомендацій у майбутньому, якщо ці добровільні заходи не будуть реалізовані, Вудкок відповіла, що FDA планує здійснювати моніторинг промислової галузі щодо вмісту солі у продуктах харчування.

Американська асоціація серця (ААС) схвалила нові рекомендації FDA і закликає харчову промисловість дотримуватися зазначених вказівок.

Вудкок разом з колегами наполегливо заохочує харчову промисловість в цілому починати пристосовуватись до нових рекомендацій та прикладати зусилля для поступового зменшення вмісту натрію у своїх продуктах та стравах, що в свою чергу стане вирішальним кроком у допомозі незліченній кількості людей в ​​усьому світі зменшити споживання солі.

Джерело:

Guidance for Industry on Voluntary Sodium Reduction Goals (October 2021) (fda.gov)

АДМІНІСТРАЦІЯ З ПРОДОВОЛЬСТВА ТА МЕДИКАМЕНТІВ (FDA) ЗМУШУЄ ЗАКЛАДИ ХАРЧУВАННЯ ТА ВИРОБНИКІВ ДО СКОРОЧЕННЯ ВМІСТУ СОЛІ У СТРАВАХ ТА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *