Назад

СПОЖИВАННЯ АВОКАДО СПРИЯЄ ЗНИЖЕННЮ РИЗИКУ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

🥑🥑 Проспективне дослідження із включенням 110 000 чоловіків і жінок із періодом спостереження більше 30-ти років, продемонструвало, що вживання двох порцій авокадо на тиждень асоційоване із зниженням ризику розвитку серцево-судинних захворювань (ССЗ).

Дослідники також виявили, що заміна половини порції масла, сиру, бекону або інших продуктів тваринного походження на еквівалентну кількість авокадо була пов’язана зі зниженням ризику ССЗ на 22%.

Провідний автор дослідження доктор Лорена С. Пачеко, науковий співробітник Гарвардської школи охорони здоров’я імені Т. Чана у Бостоні (США), зазначила, що отримані результати доповнюють інші дослідження, результати яких продемонстрували, що авокадо із вмістом великої кількості поживних речовин, включаючи клітковину та корисні ненасичені жири, позитивно впливає на профіль ризику серцево-судинних захворювань.

Дане дослідження доповнює та розширює наявну літературу, яку ми маємо на сьогоднішній день щодо зв’язку між споживанням ненасичених жирів та зниженням ризику серцево-судинних захворювань, а також підкреслює, що насичені жири у великих кількостях, які містяться в маслі, сирі і обробленому м’ясі, є шкідливими для серця.

Здебільшого було відомо, що авокадо є корисним для здоров’я, але Пачеко вважає, що це дослідження, завдяки великій вибірці та тривалому періоду спостереження, додає більше змісту до наявних знань.

Висновки дослідження були опубліковані 30 березня 2022 року в журналі Американської асоціації серця (ААС).

Авокадо містить велику кількість поживних речовин: багато корисних жирів (мононенасичених (МНЖК) і поліненасичених (ПНЖК) жирних кислот). Авокадо Хасс середнього розміру (136 г), сорт, який є найбільш поширеним в Сполучених Штатах, містить приблизно 13 г олеїнової кислоти. Авокадо також містить харчові волокна, калій, магній, фітонутрієнти та біоактивні сполуки.

Щоб дослідити вплив авокадо на здоров’я серцево-судинної системи, Пачеко з колегами проаналізували бази даних двох великих тривалих когортних дослідження: Дослідження здоров’я медсестер (ДЗМС), яке розпочалося на початку 1970-х років за участю 68786 жінок віком від 30 до 55 років, і Дослідження здоров’я медичних працівників (ДЗМП), яке тривало з 1986 по 2016 рік і включало 41701 чоловіків віком від 40 до 75 років.

В учасників на момент включення у дослідження не було раку, ішемічної хвороби серця та інсульту.

Учасники заповнювали анкети частоти споживання їжі на початковому етапі та кожні наступні 4 роки. В анкеті запитували про кількість і частоту споживання авокадо. Одна порція дорівнювала половині авокадо або половині склянки.

На початку ДЗМС дуже мало учасниць повідомляли про те, що вони споживають авокадо, але це почало змінюватися з роками, оскільки популярність авокадо поступово зростала.

Доктор Пачеко зазначила, що когорта ДЗМС була набрана ще наприкінці 70-х років, а ДЗМП не починалося до середини 1980-х, коли споживання авокадо було справді низьким.

Протягом 30 років спостереження було зафіксовано 9185 випадків ішемічної хвороби серця та 5290 інсультів.

Після коригування за способом життя та певними дієтичними факторами ті, хто споживав більше авокадо, принаймні дві порції на тиждень, мали на 16% нижчий ризик розвитку серцево-судинних захворювань (співвідношення ризиків (СР), 0,84; 95% ДІ, 0,75–0,95) і на 21% нижчий ризик розвитку ішемічної хвороби серця (СР, 0,79; 95% ДІ, 0,68 – 0,91).

Пачеко пояснила, що суттєвого зв’язку з інсультом виявлено не було, тому що в дослідженні не було достатньої кількості випадків. Статистична модель також показала, що заміна половини щоденної порції маргарину, масла, яєць, йогурту, сиру або обробленого м’яса, наприклад бекону, еквівалентною кількістю авокадо була пов’язана зі зниженням ризику розвитку серцево-судинних захворювань на 16-22%.

Доктор Пачеко підкреслила, що дослідження є епідеміологічним спостереженням і не може довести причинно-наслідковий зв’язок. Це не клінічне випробування, воно базується на наглядовій епідеміології, але Пачеко з колегами побачили зв’язок для моделей споживання авокадо, а також заміни продуктів, які містять некорисні для здоров’я жири на авокадо, що призводить до зниження ризику виникнення серцево-судинних подій або ішемічної хвороби серця.

Доктор Черіл Андерсон, професор і декан школи громадського здоров’я та довголіття Герберта Вертхайма університету Каліфорнії в Сан-Дієго, зазначив, що отримані результати є значущими, оскільки здорові моделі харчування є одними із ключових факторів для здоров’я серцево-судинної системи. Однак багатьом може бути важко дотримуватися всіх принципів здорового, збалансованого харчування.

Андерсон, який не брав участі у дослідженні, також додав, що ААС дуже потребує стратегії для покращення статистики дотримання рекомендованих ААС дієт, таких як середземноморська дієта, яка багата овочами та фруктами. Хоча жодний окремий продукт не є рішенням в якості регулярного здорового харчування, це дослідження є доказом того, що авокадо має низку переваг для здоров’я, що є дуже важливим, оскільки авокадо є популярним, доступним, бажаним продуктом, і його легко включити до складу свого набору продуктів харчування.

Посилання на оригінальну публікацію:

https://doi.org/10.1161/JAHA.121.024014

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *