Назад

МОЖЛИВОСТІ ЗМЕНШЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЦУКРУ ТА ЙОГО ВМІСТУ У ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ

У 2018 році Урядом України прийнятий Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань (НІЗ) для досягнення глобальних цілей сталого розвитку (Розпорядження КМУ від 26.07.2018 № 530-р). Цей план було складено із врахуванням рекомендацій міжнародних експертних організацій та із врахуванням світового досвіду для зменшення захворювання та смертності від НІЗ.

Найбільш поширені та небезпечні неінфекційні захворювання, включаючи серцево-судинні хвороби, діабет, рак, хронічну обструктивну патологію легень є причиною 91% смертей в Україні. В абсолютних цифрах – це понад 530 000 померлих у 2021 році.

Наявність плану заходів є важливим фундаментом у реалізації державної політики для подолання, без перебільшення, надзвичайно серйозного виклику для майбутнього нашої нації.

Крім розуміння необхідних заходів ми також маємо результати дослідження поширеності факторів ризику НІЗ (STEPS Україна 2019), які вперше продемонстрували надзвичайну поширеність зайвої ваги та ожиріння в Україні, майже 60% дорослих українців мають індекс маси тіла понад 25 кг/м2.

Національним планом заходів протидії НІЗ передбачено комплексні інтервенції з метою зменшення споживання цукру, солі, насичених жирів та транс жирів, включаючи вдосконалення законодавства, співпрацю з виробниками, запровадження стандартів шкільного харчування, інформаційні та освітні кампанії.

Перший і надзвичайно важливий крок для досягнення амбітних результатів з контролю НІЗ зроблено у 2020 році, коли стартувала реформа харчування у закладах освіти. Експерти Асоціації дієтологів України зробили значний внесок у розробку вимог і нормативів до харчування у закладах освіти. Найважливішим є те, що реалізація реформи продовжується, не зважаючи на воєнний стан і надзвичайно важкі виклики в усіх дотичних галузях.

Менше з тим, ми маємо планувати наступні кроки і визначення найбільш оптимальних шляхів для досягнення поставлених цілей є визначальним для реалізації наступних заходів Національного плану.

Зважаючи на значну поширеність надмірної ваги та ожиріння серед дітей та дорослих в Україні значні перспективи мають інтервенції, спрямовані на зменшення споживання цукру та його присутності у складі харчових продуктів. Цій темі був присвячена частина огляду Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), присвяченого оцінці інтервенцій для зменшення споживання солі та цукру, опублікованого у 2020 році.

Без жодного сумніву, зростаюча в останні роки увага до споживання вільного та доданого цукру має об’єктивне підґрунтя у вигляді великого масиву досліджень, результати яких демонструють причинно-наслідковий зв’язок між набором ваги та споживанням солодкої їжі та напоїв.

У 2015 році ВООЗ узагальнив наявні докази та рекомендації з опублікованих клінічних настанов сформулювавши рекомендований граничний ліміт споживання цукру менше ніж 10% від загальної добової калорійності для дітей та дорослих (потужна рекомендація). Додаткову користь має обмеження споживання цукру до 5% від загальної калорійності.

Основними джерелами вільного та доданого цукру у сучасних моделях харчування дітей та дорослих є цукерки, тістечка, печиво та інша випічка; солодкі газовані напої та соки; морозиво та молочні десерти; варення, мед та столовий цукор. За даними досліджень проведених у різних країнах Європи встановлено, що рівень споживання цукру суттєво перевищує 5% від загальної калорійності у дорослих та 10% – у дітей та підлітків.  

В останні роки багато країн напрацювали власні стратегії із зменшення вживання цукру та його вмісту у харчових продуктах і напоях. Найчастіше реалізуються комплексні підходи, які включають інтервенції на різних рівнях із комплементарними механізмами впливу.

Ефективна імплементація таких заходів призводить не лише до зниження рівня споживання солодощів та солодких напоїв, але й до обмеження калорійності харчування із подальшою перспективою кращого контролю маси тіла.

Нещодавній огляд інтервенцій для зменшення вживання цукру, здійснений Європейським бюро ВООЗ включав інтервенції з метою змін рецептур харчових продуктів для зменшення вмісту цукру, запроваджені у 13 європейських країнах. Шість з них (Великобританія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Португалія та Фінляндія) визначили групи продуктів, які мають найбільш значний внесок у споживання цукру, враховуючи результати національних досліджень фактичного харчування.

Інший підхід було використано в Бельгії, Італії, Литві, Норвегії та у Франції. Там цільові групи продуктів визначалися виробниками та представниками роздрібних торгівельних мереж.

Найбільш прийнятним і одночасно ефективним шляхом зменшення абсолютного вмісту і споживання цукру є зменшення розміру порцій солодощів та солодких напоїв. Зміни рецептури із зниженням вмісту цукру є складнішою інтервенцією. Але застосування обох підходів має кращий комплементарний результат.

З’являється все більше об’єктивної інформації, яка дозволяє оцінити ефективність втручань у рівень споживання солодких продуктів та напоїв, разом із вмістом доданого цукру в них. Результати досліджень дозволять спрямувати зусилля на найбільш економічно-прийнятні інтервенції, які продемонструють досягнення очікуваної мети.

У більшості країн запроваджуються міжсекторальні заходи із залученням зацікавлених стейкхолдерів в Уряді, асоціаціях виробників та неурядових організаціях. Пошук найкращих рішень триває, але немає сумніву, що запроваджені комплексні втручання будуть вдосконалюватись та допомагати у досягненні кращих результатів для подолання пандемії ожиріння із асоційованими НІЗ.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *