Назад

КІВІ СПРИЯЄ ПОЛІПШЕННЮ КИШЕЧНОГО ТРАНЗИТУ ПРИ ЗАПОРАХ

🥝🥝🥝 Відповідно до висновків дослідників з Нової Зеландії, ківі може збільшити частоту актів дефекації у людей із запорами.

Доктор Річард Гіррі з університету Отаго (Нова Зеландія) з колегами зазначили, що на додаток до полегшення симптомів при запорах, спостерігалося значне покращення консистенції стільця, зменшення випадків запору, розладу травлення/рефлюксу та болю в животі, що призвело до покращення загального стану шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

В Американському журналі гастроентерології Гіррі з колегами опублікували результати міжнародного багатоцентрового контрольованого дослідження впливу споживання ківі на випорожнення кишечнику та симптоми запору.

Хоча запор є поширеним явищем, попередні дослідження продемонстрували високий рівень незадоволеності пацієнтів ефективністю фармакологічного лікування.

Харчові волокна, що містяться в клітинній стінці ківі, набухають і утримують воду, що сприяє пом’якшенню стільця та збільшенню частоти випорожнень. Інші компоненти ківі, такі як рафіди, можуть впливати на вироблення муцину, що в свою чергу має додатковий проносний ефект.

Декілька попередніх досліджень показали, що регулярне споживання свіжих зелених ківі може бути ефективним для лікування запорів. Однак, Гіррі з колегами зазначили, що ці дослідження зазвичай мали невелику вибірку і нестандартизовані кінцеві точки. У своїй статті новозеланські дослідники не коментували дослідження інших свіжих фруктів або овочів в якості засобів для лікування запорів.

Автори публікації вирішили перевірити користь ківі у більш ретельному дослідженні. Дослідження включало дорослих з Нової Зеландії, Італії та Японії із наявним функціональним запором або синдромом подразненого кишечника із наявними запорами (СПК-З), а також здорових людей в якості контрольної групи. Основна відмінність між функціональним запором і СПК-З полягає в тому, що люди з СПК відчували біль у животі у поєднанні із запором.

184 особи взяли участь у дослідженні з 12 червня 2014 року по 17 червня 2017 року. Серед учасників були 136 жінок і 48 чоловіків, пропорція відповідала гендерній поширеності запорів. Середній вік становив 30,5 років в Японії, 36,9 років в Італії та 44,8 років в Новій Зеландії, а середній індекс маси тіла становив 20,6 кг/м2 в Японії, 23,0 кг/м2 в Італії та 25,4 кг/м2 в Новій Зеландії.

Протягом двох тижнів після початку дослідження учасники почали заповнювати анкети щодо якості випорожнення кишечнику, а саме частоти, повноти, спонтанності та форми, а також використання проносних засобів і ступеня напруження при акті дефекації.

Згодом учасники були випадковим чином розподілені на декілька груп: споживання двох стиглих зелених ківі (Актинідія китайська) без шкірки, або 7,5 г псиліуму на добу протягом 4 тижнів. Псиліум вважався основним рослинним засобом для лікування запорів, які були діагностовані в учасників. Вміст клітковини псиліуму був майже однаковий із зазначеною порцією ківі.

Через чотири тижні лікування було припинено в якості періоду відмивання, після чого пацієнтів перевели на наступний етап лікування ще на чотири тижні.

В якості наступного «терапії порятунку» учасники могли використовувати до двох супозиторіїв бісакодилу по 5 мг.

Загалом 169 учасників завершили дослідження, а дотримання вимог щодо заповнення щоденника становило понад 80%.

Наприкінці 4-тижневого періоду лікування люди з функціональним запором, які споживали ківі, спостерігали середнє збільшення актів дефекації на 1,53 разів на тиждень, що є статистично значущим збільшенням (P < 0,0001). Пацієнти з СПК-З спостерігали збільшення актів дефекації на 1,73 разів (P = 0,0001). Обидві групи повідомили про значне покращення стану ШКТ за шкалою оцінки шлунково-кишкових симптомів.

Частота актів дефекації у здорових учасників не збільшилася.

Серед учасників, які вживали псиліум, лише у тих, хто страждав на СПК-З, спостерігалося статистично значуще збільшення частоти актів дефекації (в середньому на 1,87 разів на тиждень (P = 0,0051)), або поліпшення шлунково-кишкової симптоматики.

Учасники, які споживали ківі, повідомили про пом’якшення консистенції стільця, зменшення напруження при акті дефекації та покращення якості життя у порівнянні з вихідним рівнем, і дане покращення симптоматики було значущим, аніж у групі вживання псиліуму.

У поєднанні з попередніми клінічними випробуваннями зеленого ківі та даними функціональних досліджень, споживання двох свіжих плодів ківі можна сміливо рекомендувати в якості ефективного засобу для лікування запорів для людей із наявними функціональними шлунково-кишковими розладами, що також забезпечить поліпшення шлунково-кишкової симптоматики.

Джерело: 10.14309/ajg.0000000000002124

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *