Назад

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ АСОЦІЙОВАНЕ ЗІ ЗНИЖЕННЯМ ЗАГАЛЬНОГО РІВНЯ СМЕРТНОСТІ

Проспективне когортне дослідження з 36-річним періодом спостереження продемонструвало, що прихильність моделям здорового харчування була пов’язана із зниженням ризику загальної смертності та смертності від певних причин.

Доктор Френк Ху з Гарвардської школи охорони здоров’я імені Т. Чана у Бостоні (США) з колегами зазначили, що серед 75230 жінок, які взяли участь у дослідженні здоров’я медсестр, і 44085 чоловіків з дослідження здоров’я медичних працівників, учасники, які становили найвищий квінтиль щодо прихильності моделям здорового харчування, зазначених у дієтичних рекомендаціях для американців (ДРА), спостерігали зниження загального рівня смертності на 14–20% у порівнянні з найнижчим квінтилем.

Об’єднані скориговані за низкою факторів коефіцієнти ризику загальної смертності з чотирма моделями здорового харчування були наступними (P<0,001 для усіх показників):

  • Індекс здорового харчування 2015 (ІЗХ-2015): ВР 0,81 (95% ДІ 0,79-0,84)
  • Альтернативна середземноморська дієта (АСМД): ВР 0,82 (95% ДІ 0,79-0,84)
  • Індекс здорової рослинної дієти (ІЗРД): ВР 0,86 (95% ДІ 0,83-0,89)
  • Альтернативний індекс здорового харчування (АІЗХ): ВР 0,8 (95% ДІ 0,77-0,82)

Аналогічне зниження ризиків спостерігалося для всіх расових та етнічних груп.

Доктор Ху зазначив, що це одне з найбільш масштабних і довготривалих досліджень, в якому вивчали асоціації для чотирьох моделей здорового харчування, зазначених у ДРА, із зниженням ризику загальної смертності та смертності від певних причин.

Кожні п’ять років Міністерство сільського господарства США (МСГ США) і Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США (МОЗ США) створює оновлену версію дієтичних рекомендацій для американців, тож важливо оцінити дотримання режимів харчування, зазначених у ДРА, і результатів щодо здоров’я та смертності, щоб можна було вчасно оновлювати ДРА.

Доктор Ху зазначив, що отримані висновки будуть цінними для Консультативного комітету із створення дієтичних рекомендацій на 2025-ті – 2030-ті роки, роботу якого координує Міністерство сільського господарства США для оцінки поточних даних щодо різних моделей харчування та результатів щодо здоров’я.

Окрім загальної смертності, здорова модель харчування також значною мірою пов’язана зі зменшенням ризику смертності від певних причин.

Згідно з чотирма різними моделями харчування особи з найвищого квінтилю мали на 6–13% нижчий ризик смертності від серцево-судинних захворювань у порівнянні з учасниками з найнижчого квінтилю. Подібним чином, в учасників з найвищого квінтилю, ризик смертності від серцевих захворювань був нижчим на 6–15%, смертності від раку – на 7–18%, а ризик смертності від респіраторних захворювань – аж на 35–46%.

Крім того, учасники, які мали найвищі показники АСМД та АІЗХ, також спостерігали помірне зниження ризику смертності від нейродегенеративних захворювань (ВР 0,94, 95% ДІ 0,90-0,99 і ВР 0,93, 95% ДІ 0,87-0,99 відповідно).

Хоча попередні дослідження демонструють зворотний зв’язок між моделями здорового харчування та смертністю, дане дослідження надає докази того, що моделі здорового харчування знижують ризик смертності від певних причин, включаючи серцево-судинні, нейродегенеративні, респіраторні захворювання та рак. Доктор Ху додав, що висновки щодо смертності від респіраторних та нейродегенеративних захворювань є нововідкритими.

Однак дотримання здорової дієти відповідно до будь-якої з чотирьох зазначених моделей харчування не продемонструвало зменшення ризику смертності, пов’язаної з інсультом.

Доктор Ху зазначив, що клініцисти можуть рекомендувати пацієнтам різноманітні моделі здорового харчування для того, щоб зменшити ризик розвитку хронічних захворювань і передчасної смерті.

Він також додав, що зазначені моделі, такі як середземноморська дієта, дієта DASH, вегетаріанська дієта або інші варіанти здорового харчування, можуть бути адаптовані відповідно до індивідуальних потреб, харчових уподобань і культурних традицій. Дані схеми здорового харчування зазвичай включають велику кількість рослинних продуктів, таких як фрукти, овочі, цільнозернові продукти, горіхи та бобові, із обмеженням до мінімуму вживання рафінованих продуктів, цукру, натрію, червоного та обробленого м’яса.

Також важливим аспектом є збалансування споживання калорій із фізичною активністю для того, щоб підтримувати здорову вагу.

Серед жінок, включених до аналізу, середній початковий вік становив 50,2 років, 98% були білими. Серед чоловіків середній вік становив 53,3 років, і 91% були білими. Загалом під час спостереження померли 31263 жінки та 22900 чоловіків. Основною причиною смерті був рак, наступним за поширеністю – серцево-судинні захворювання, серцеві випадки, нейродегенеративні захворювання, респіраторні захворювання та інсульт.

Дієтичні дані були взяті з напівкількісних опитувальників щодо частоти споживання їжі, які включали понад 130 пунктів, які учасники заповнювали кожні 2-4 роки.

Джерело:

Shan Z, et al “Healthy eating patterns and risk of total and cause-specific mortality” JAMA Intern Med 2023; DOI: 10.1001/jamainternmed.2022.6117.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *